Про користь замісництва в розстановках

Багато з тих, хто лише починає цікавитися розстановками і роботою з інформаційним полем, задають мені питання про те, чи варто брати участь в них в якості замісника, безпечно чи небезпечно це і який взагалі в цьому сенс? Спробую пояснити найбільш просто і зрозуміло, чому участь в розстановках в якості замісника є терапевтичною роботою і для себе також.

Чому ж варто приходити і заміщати інших людей в процесі розстановок? Напишу лише деякі найбільш очевидні для мене причини.

 

Малюнок – Singing In The Rain Painting by Vickie Wade

  1. Інформаційне поле, через яке ми працюємо з сімейною системою в розстановках, є полем, де відбувається Рух душі і Рух любові. В цьому основна суть всього, що ми бачимо в польовій роботі. Навіть якщо в процесі роботи піднімаються і інтегруються досить важкі почуття, через доступ до Великої душі, до чогось Більшого, замісництво все одно йде на користь. Пропускаючи через себе енергію іншої родової системи, замісник і сам через резонанс з цими почуттями великою мірою вирішує власні задачі.
  2. Можливість побути ніби в “тілі” іншої людини розширює наші горизонти сприйняття, дозволяє нам краще зрозуміти переживання наших близьких і рідних, стати більш усвідомленим щодо власних проблем, конфліктів, болю. Дозволяє нам перестати сліпо засуджувати і звинувачувати своїх рідних, особливо побувавши в полі фігурами-антагоністами, тобто, наприклад, двома конфліктуючими сторонами. Ми починаємо більше відчувати (не розуміти, а саме відчувати), що відбувається з нашими близькими людьми, відчувати їхні емоції та їхній біль.
  3. Вибір людини для замісництва завжди не випадковий. Нас обирають тому, що щось резонує в даний момент з нашим внутрішнім станом, і через подібний досвід і власну “маленьку” терапію в заміщуючій ролі ми маємо змогу пропрацювати свої запити. В разі якщо є необхідність потім з цим можна (і треба) далі працювати у власній терапевтичній роботі, зі своїми запитами.
  4. Замісництво це досвід, який неможливо ні з чим порівняти. Особливо коли доводиться заміщати так звані Великі Фігури – “Долі”, “Війни”, “Любові”, “Системи” і т.д. Енергії, які проходять крізь Поле і крізь замісників при роботі з великими процесами, дуже важко піддаються опису і це справді той досвід, який варто пережити, а не описувати. Через роботу з таким Великим ми досвідчуємо сильне розширення власної душі і власного духовного поля.
  5. Також через замісництво і участь в розстановках можливо відчути сильний зв’язок з усім, частиною чого ми є – родини, роду, організації, народу, нації, людської раси і Великої Душі. На рівні енергій відбувається сильна невидима очам робота, яка змінює нас на краще. Робить більш усвідомленим, цілісним і людяним.

Якщо сказати коротко про те, чим найбільш корисне замісництво – завдяки йому ми суттєво можемо розширити свій емоційний і емпатійний досвід. Ми справді стаємо більш гуманними, відчувши і переживши в Полі досвід багатьох інших людей.

Share Button

Опубліковано Олена Чернявська

Залишити відповідь